Kde to najlepšie je normálne.

Kde to najlepšie je normálne.

Úplne normálne: Kvalita prostredníctvom tímovej práce

Futbal je ako skutočný život: Často rozhodujú ľudia. Ak je tím súdržný, môžu sa diať veľké veci. Nikto to nevie lepšie ako náš ambasádor značky Jürgen Klopp. Dvojnásobnému svetovému FIFA trénerovi roka sa vďaka cielenej motivácii opakovane darí vytvárať skutočné víťazné tímy. Základom je jeho nezlomná vôľa a ambície. Pre nás ako spoločnosť je preto partnerstvo priamym zásahom. Veď aj my sa každý deň snažíme byť čo najlepší a chceme sa neustále rozvíjať. V súlade s heslom: Kto dáva do toho všetko, môže sa stať len lepším. Skutočnosť, že "Kloppo" vyrástol neďaleko nášho sídla vo Waldachtale, robí túto zhodu dokonalou. Vitaj späť, Jürgen!

20 Sekunden-Video verwenden…
20 Sekunden-Video verwenden…
20 Sekunden-Video verwenden…
Motivácia sa stáva inováciou
Kde to najlepšie je normálne.
Quote
Partnerstvo so spoločnosťou fischer nie je bežnou spoluprácou, je to moja srdcová záležitosť. Je to pre mňa trochu ako návrat domov.
Jürgen Klopp

#MOTIVÁCIA

#INOVÁCIA

#TÍMOVÝ DUCH

 


Tímový duch je nadovšetko. To by mohlo byť mottom našej spolupráce so sympatickým trénerom. Meno Klopp určite nie je vo fischeri neznáme. Otec Norbert pracoval v spoločnosti fischer takmer 35 rokov až do roku 1998, takže spoločnosť fischer, hrala dôležitú úlohu už v Jürgenovom detstve. V priebehu rokov sa nikdy neprerušil kontakt najmä s profesorom Klausom Fischerom. Podpísaný dres trénera s osobným venovaním visí v kancelárii majiteľa spoločnosti. To, čo ich spája je koncentrovaná dávka inovatívneho ducha.
IMG_3504.JPG -> 20221206_Fischer_Auswahl_Sideshots_JK.pdf
Quote
Svojím príkladným prístupom, hodnotami a profesionalitou výborne zapadá do nášho tímu, a tým aj do našej rodiny fischer.
Prof. Klaus Fischer
Toto by vás tiež mohlo zaujímať

Hľadáte inšpiráciu?

cd-84f54cbff4-6zvpz