fischer Projekty
Odborné znalosti na jednom mieste.
fischer Projekty

Tí, ktorí chcú dosiahnuť veľké veci, potrebujú spoľahlivé riešenia.


Spoločnosť fischer podporuje ambiciózne stavebné projekty a komplexné projekty infraštruktúry na celom svete. Systémy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali pracovné postupy a maximalizovali bezpečnosť. Či už ide o dodatočné vlepované výstuže, inštalačné systémy, alebo najmodernejšie odvetrávané fasády: Výrobky fischer spĺňajú tie najvyššie požiadavky dnes aj v budúcnosti. Ako dodávateľ systémov poskytujeme architektom, projektantom a remeselníkom komplexný servis od fázy plánovania až po statické výpočty a dodávky na stavbu.
fischer systémy
Tí, ktorí chcú dosiahnuť veľké veci, potrebujú spoľahlivé riešenia.

Estetické a energeticky úsporné fasády potrebujú silné riešenia. 

fischer Systém odvetraných fasád ACT.

So systémom pre odvetrané fasády prakticky nemáte žiadne obmedzenia v možnostiach dizajnu. Vytvorte úžasnú architektonickú kompozíciu s najvyššími štandardmi udržateľnosti a energetickej efektívnosti.

Fasádne systémy vám ponúkajú nespočetné možnosti viditeľného a skrytého upevnenia fasád s poveternostne odolným povrchom. Bez ohľadu na to, aké vysoké sú požiadavky na estetiku, funkčnosť a bezpečnosť vašej budovy, ponúkame vám správne systémové riešenie. To vám dáva pevnú a spoľahlivú budúcnosť pre stavbu.

Fasádne systémy môžete spoľahlivo navrhovať pomocou modulu FACADE-FIX, ktorý je súčasťou balíka fischer FiXperience Suite.

Ďalšie informácieÚčinné a bezpečné upevnenie káblových žľabov a systémov potrubí si vyžaduje spoľahlivé riešenia.

fischer Inštalačné systémy.

S inštalačnými systémami fischer vytvoríte požiarne bezpečné upevnenie potrubia, ventilácie a káblových žľabov v interiéri aj exteriéri.
Spoľahlivé riešenia sú vhodné pre komplexné nosné systémy koľajníc, inštalácie na plochých strechách a všetky ostatné inštalácie potrubí v rámci technického vybavenia budov a zariadení.
Umožňuje to jedinečná rozmanitosť produktov: či už ide o systém pre veľké zaťaženie, ľahký systém koľajníc, schválené objímky alebo raster - inštalačné systémy fischer sú vhodné pre malé až veľké zaťaženie.
Majte po ruke optimálne riešenie pre každý variant aplikácie. Zároveň aj odborníka na vašej strane. Vo všetkých fázach výstavby vás fischer podporuje pri plánovaní a realizácii vašich TZB inštalácií.

Ďalšie informácie

Bezpečná požiarna ochrana v budovách si vyžaduje spoľahlivé riešenia. 

fischer FireStop.

Najväčšia možná bezpečnosť sa začína od najmenších detailov.
Systémy fischer FireStop ponúkajú pasívnu protipožiarnu ochranu podnikov a budov už vo fáze plánovania.
So spoločnosťou fischer ste najlepšie chránení pred šírením požiaru: Riešenia pasívnej protipožiarnej ochrany sú schválené, testované a ocenené!
Spolu so spoločnosťou fischer môžete vytvoriť bezpečný životný priestor.
Každé riešenie bolo niekoľkokrát testované a zabraňuje šíreniu ohňa, dymu alebo toxických plynov.
Či už v malej budove alebo vo veľkom komplexe.

Produkty FireStopUpevňovacie systémy na vonkajšiu izoláciu budov.

fischer ETICS.

Tanierové hmoždinky sú neoddeliteľnou súčasťou izolácie starých domov a novostavieb. Okrem predaja tanierových hmoždiniek poskytujeme aj sprievodné služby, bez ktorých sa úspešný projekt len ťažko zaobíde - odtrhové skúšky, poradenstvo pri výbere hmoždiniek, odporúčaný postup montáže, výpočty okrajových zón a určenie minimálneho počtu hmoždiniek.

Ďalšie informácie

sc10-cd-1