fischer Professional odborný poradca
Digitálne riešenie pre kanceláriu alebo priamo na stavbu
fischer Professional odborný poradca

Aplikácia fischer Professional vám pomôže rýchlo a ľahko identifikovať odporúčaný produkt pre správne kotevné riešenie.  Poradca bol špeciálne vyvinutý pre profesionálov v stavebníctve. V prípade potreby overenia, alebo návrhu inej alternatívy, môžu teraz stavbári jednoduchšie nájsť ten správny produkt iba pomocou niekoľkých kliknutí.

Produktový poradca však nie je len obyčajný vyhľadávač hmoždiniek. Používateľ má možnosť objednať si požadovaný produkt u niektorého z našich partnerských predajcov online. Ak to zhrnieme, aplikácia je veľmi jednoduchá a pohodlná na profesionálne použitie v kancelárii alebo priamo na stavbe.

Mimochodom: Vedeli ste, že poradca je k dispozícii aj pre váš smartphone? Tu si môžete aplikáciu stiahnuť!

Okrem verzie pre počítače ponúka fischer aj mobilnú aplikáciu. Aplikácia fischer Professional je produktový poradca pre smartfóny a tablety. Umožňuje používateľovi získať informácie o produktoch na online, tam kde to je potrebné.

Okrem toho môže používateľ nájsť kamenné predajne, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti. Remeselníci sú väčšinou mobilní na stavbe. Na objednávky, poznámky alebo emaily už používajú svoj smartfón. Aplikácia fischer Professional bola vyvinutá s cieľom vytvoriť pridanú hodnotu práve tu - na mieste, kde sa nachádzate.

Nástroje a funkcie

Aplikácia fischer Profesionál App ponúka množstvo užitočných funkcií a nástrojov:

Ako nájdem správne riešenie upevnenia?
Užívateľ môže nájsť správne riešenie intuitívne dotazom na informácie o podklade, rozmeroch komponentov, type inštalácie a zaťažení.

Potrebujem rýchlo nájsť všetky špecifikácie sortimentu kotviacich prvkov fischer?
Vďaka online katalógu výrobkov sú všetky fischer výrobky a technické údaje na dosah - vždy po ruke a aktuálne - je možné ich filtrovať podľa vlastných potrieb a aj s čítačkou čiarového kódu.

Kde nájdem produkty fischer vo svojom okolí?
Či už na montáži alebo zo staveniska - jednoducho vyhľadajte najbližšieho predajcu v čo najkratšom čase!

Čítačka čiarových kódov

Načítajte čiarový kód z obalu na našich výrobkoch pomocou fotoaparátu a aplikácia vám ponúkne kompletné informácie - postup montáže a doporučené príslušenstvo a pod.

On-line katalóg

Sekcia „Výrobky“ neobsahuje nič iného, než všetky produkty nášho on-line katalógu z internetových stránok. Rovnaká štruktúra, rovnaké informácie, vždy aktuálne.

Vyberte si svoju kotvu a objednajte ju v niektorom z našich partnerských e-shopov.

Doporučenie vhodného výrobku

Funkcia „Výber“ vám odporučí produkt z našeho výrobného programu, ktorý najviac vyhovuje vami zadaným kritériám – typ kotevného podkladu, typ montáže, zaťaženie a pod

fischer Profesionál App víťaz Digital Champions Award

fischer Profesionál App bola ocenená „Digital Champions Award“ od „WirtschaftsWoche“ - je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v „Obchode Google Play“ a „App Store“ od spoločnosti Apple.

„Profesionálna aplikácia“ je prispôsobená požiadavkám profesionálov v stavebnom odbore - vďaka nej môžete jednoduchšie a rýchlo dokončiť svoje upevňovacie projekty.   

Ušetrite čas a námahu a stiahnite si ju hneď.

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z Apple App Store

cd-558b44897d-vm5tp