CAD produktová databáza
Integrujte produkty fischer do vášho CAD programu
CAD produktová databáza

Priama integrácia

CAD výkresy našich produktov môžete integrovať priamo do vášho CAD programu. Podporujeme všetky obľúbené programy vrátane rôznych verzií. Ako formáty ponúkame okrem iného:

VectorWorks, TurboCAD, TopSolid, SolidWorks, Solid Edge, ProEngineer Wildfire, OneSpaceDesigner, Mechanická plocha, Inventor, CATIA, AutoCAD, AutoCAD Architecture, Architectural Desktop a ďalšie.

Prípadne si môžete stiahnuť vygenerované súbory samostatne alebo ako súhrnný súbor zip prostredníctvom nášho centra na prevzatie.


Do CAD databázy hmoždiniek

 

A takto funguje:

Modul CAD sa generuje a uloží do "Downloadcenter". Alternatívne môžete CAD model prenášať priamo do vášho CAD systému pomocou možnosti "Vložiť priamo do:" a potom kliknúť na "Click2CAD".

V aplikácii Downloadcenter môžete prevziať údaje uložené vo vyrovnávacej pamäti. Kliknutím na ikonu diskety uložte súbory do počítača.


 

3D alebo 2D výstup? Rozhodnutie je na vás!

  • V vyberte si z ponuky 2D alebo 3D výstup
  • Potom môžete vybrať požadovaný formát CAD, kliknutím na tlačidlo "Generovať" vytvoríte CAD model.
  • Potom môžete vybrať požadovaný formát CAD, kliknutím na tlačidlo "Generovať" vytvoríPonúkame všetky bežné formáty ako DWG, JPG, BMP, DXF, VRML, TIF, SAT, ... v 3D formáte alebo JPG, PNG, TIF, ... a mnoho ďalších vo formáte 2D.te CAD model.
  • CAD model je generovaný a uložený v "Downloadcenter". Alternatívne môžete CAD model prenášať priamo do vášho CAD systému pomocou možnosti "Vložiť priamo do:" a potom kliknúť na "Click2CAD".

Funkcia vyhľadávania

Vďaka novej funkcii vyhľadávania softvéru fischer CAD môžete rýchlo a ľahko nájsť požadovaný produkt. Ponúkame dve možnosti:

  • V ľavej navigácii vyberte požadovanú skupinu produktov a potom požadovaný produkt.
  • Alebo ak poznáte číslo výrobku alebo popis, môžete vyhľadať toto číslo alebo názov výrobku v poli vyhľadávania (hore).
     

V pravom okne potom môžete vyvolať príslušný model CAD kliknutím na symbol "CAD" v stĺpci Data alebo kliknutím na obrázok produktu.

cd-84f54cbff4-mn82j