fischer Akadémia

fischer Akadémia - skúsenosti s technológiou

Informácie o bezpečnosti, základné princípy upevňovania, aplikácia v praxi a predstavenie noviniek – to všetko si je možne v priebehu školenia osvojiť. Nadstavbou je potom zaškolenie odbornej verejnosti na používanie súboru návrhových programov fischer FIXPERIENCE

35 rokov fischer akadémie v Nemecku

V našich seminároch vás naučíme, ako vybrať správne kotvenie pre danú aplikáciu. Preto spolupracujeme so školiteľom, ktorý chápe aj "obchodnej stránke". Ponúkame vám didaktickú a metodickú veľmi všestrannú príležitosť na objavovanie inovácií fischer a ich využitie v praxi.

Každý individuálny seminár je náročný na učenie a je organizovaný pre vás. Okrem "aha efektu", prečo práve toto riešenie fischer kotvenia ponúka maximálny prínos pre zákazníkov, vám ukážeme aj niekoľko tipov a trikov počas plánovania a inštalácie. Ukážeme vám aj to, ako by ste to nemali robiť, aby ste predišli možnej škode od vašej spoločnosti.

S radosťou vám prinášame aktuálne informácie o použitých technológiách v našich tréningoch a informujeme Vás o aktuálnych štandardoch a postupoch. Náš certifikovaný školiteľ je počas a aj po seminároch k dispozícii pre odpovede na všetky vaše otázky. Náš školiteľ, absolvuje každý rok tréningové programy v teórii a praxi. Radi Vám poradíme o celom rade seminárov - kontaktujte nás. Spolu nájdeme pre vás vhodné riešenie.

10.209.131.18