fischer Profesionál App

fischer Profesionál App pre mobilné zariadenia je určená hlavne pre profesionálnych remeselníkov.

Aplikácia fischer Profesionál App je mobilný sprievodca riešeniami upevňovania, ktorý ponúka profesionálom možnosť rýchlo a ľahko zistiť informácie o produktoch, identifikovať vhodné riešenie upevnenia pomocou digitálneho sprievodcu, tam kde sa práve nachádza.

Väčšina remeselníkov v stavebníctve pracuje na staveniskách. Svoje smartfóny už používajú na objednávanie, písanie poznámok alebo robenie dopytov na tovar. Aplikácia fischer Profesionál App bola vyvinutá na vytváranie pridanej hodnoty pre našich zákazníkov.

Nástroje a funkcie

Aplikácia fischer Profesionál App ponúka množstvo užitočných funkcií a nástrojov:


Ako nájdem správne riešenie upevnenia?
Užívateľ môže nájsť správne riešenie intuitívne dotazom na informácie o podklade, rozmeroch komponentov, type inštalácie a zaťažení.

Potrebujem rýchlo nájsť všetky špecifikácie sortimentu kotviacich prvkov fischer?
Vďaka online katalógu výrobkov sú všetky fischer výrobky a technické údaje na dosah - vždy po ruke a aktuálne - je možné ich filtrovať podľa vlastných potrieb a aj s čítačkou čiarového kódu.

Kde nájdem produkty fischer vo svojom okolí?
Či už na montáži alebo zo staveniska - jednoducho vyhľadajte najbližšieho predajcu v čo najkratšom čase!

On-line katalóg

Sekcia „Výrobky“ neobsahuje nič iného, než všetky produkty nášho on-line katalógu z internetových stránok. Rovnaká štruktúra, rovnaké informácie, vždy aktuálne.

Vyberte si svoju kotvu a objednajte ju v niektorom z našich partnerských e-shopov.

Doporučenie vhodného výrobku

Funkcia „Výber“ vám odporučí produkt z našeho výrobného programu, ktorý najviac vyhovuje vami zadaným kritériám – typ kotevného podkladu, typ montáže, zaťaženie a pod

Čítačka čiarových kódov

Načítajte čiarový kód z obalu na našich výrobkoch pomocou fotoaparátu a aplikácia vám ponúkne kompletné informácie - postup montáže a doporučené príslušenstvo a pod.

fischer Profesionál App víťaz Digital Champions Award

fischer Profesionál App bola ocenená „Digital Champions Award“ od „WirtschaftsWoche“ - je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v „Obchode Google Play“ a „App Store“ od spoločnosti Apple.

„Profesionálna aplikácia“ je prispôsobená požiadavkám profesionálov v stavebnom odbore - vďaka nej môžete jednoduchšie a rýchlo dokončiť svoje upevňovacie projekty.   

Ušetrite čas a námahu a stiahnite si ju hneď.
sc93-delivery-1