Stiahnutie a systémové požiadavky

Pokračujeme v rozvoji nášho softvéru pre našich zákazníkov. Aby sme dosiahli čo najlepší výkon a vygenerovali čo najvyšší možný prínos pre našich zákazníkov, implementovali sme len operačný systém Microsoft .Net 4.6. To nám umožňuje dosiahnuť vyššiu rýchlosť sťahovania a aktualizácie a lepší výkon pri používaní našich programov. Okrem toho sme vyvinuli tri nové spôsoby sťahovania, z ktorých každý bude vyhovovať konkrétnej skupine používateľov.

Stiahnutie

Online-Inštalátor (Verzia pre jeden počítač)

Táto verzia obsahuje nový ‘web inštalátor’ FIXPERIENCE . Veľkosť stiahnutých dát je len 14 MB.  Počas inštalácie softvér stiahne ostatné potrebné súbory z fischer serveru. Ak budete inštalovať offline verziu CAD modulu, veľkosť stiahnutých dát je asi 540 MB. Ak vám pre prácu postačuje on-line verzia CAD modulu, odporúčame zvoliť túto možnosť. Táto verzia inštalátoru je vhodná pre samostatné PC s permanentným pripojením na internet. 

Prevziať verziu pre jeden počítač

MSI Sieťový balíček pre správcu siete (Sieťová verzia)

Táto verzia je určená pre správcu siete a/alebo na sieťových termináloch. 

Prevziať MSI Sieťovú verziu

Verzia pre jedného používateľa / inštalácia offline (verzia CD)

Táto verzia obsahuje CD inštaláciu. Inštalovaný program bude upozorňovať užívateľa o nových aktualizáciách, tak ako je tomu pri on-line inštalátore. Vďaka tomu je možné softvér FIXPERIENCE udržiavať aktuálny aj v prípade, že nie je vždy pripojený na internet. Táto verzia je vhodná pre samostatné PC, ktoré nie sú pripojené k sieti a internetu. 

Prevziať offline inštaláciu

Systémové požiadavky

Hlavná pamäť: Min. 2048MB (2GB)

Operačné systémy: Windows Vista® (Service Pack 2) Windows® 7 (Service Pack 1) Windows® 8 Windows® 10

Poznámka: Skutočné systémové požiadavky sa menia na základe konfigurácie systému a operačného systému.

Poznámka ku Windows® XP:  Spoločnosť Microsoft zrušila podporu operačného systému Windows® XP v apríli 2014. Z tohto dôvodu spoločnosť Microsoft neposkytuje aktualizácie. Preto sa podpora skupiny firiem fischer pre tento operačný systém prerušila.

Váš technický poradca

Ivan LICHÝ - Technický poradca kotvenia
Zastihnete nás v čase
Pondelok – Piatok od 7:30 do 17:00
*  Cena za pevnú sieť, poplatky za mobilné siete sa môžu líšiť podľa vášho operátora
sc93-delivery-2