E-Servis

Fischer poradca - Správne riešenie pre každú aplikáciu

fischer má správne riešenie pre každú aplikáciu: špeciálne, ak je potrebné - alebo univerzálnu hmoždinku pre každý typ stavebného materiálu

Ktoré hmoždinky mám použiť v dutinových materiáloch, v plnom murive alebo pre doskové materiály?

Ktorá hmoždinka je správna pre moje potreby? Už ste sa niekedy stretli s týmito otázkami a nevedeli, ako si sami pomôcť, aby vaša nová zavesená polica nespadla?

Vďaka novej bezplatnej aplikácii - fischer poradca pre iOS a Android už nemusíte čeliť tomuto ťažkému rozhodnutiu, pokiaľ ide o kotvenie!

Aplikáciu získate

v App store pre iOS zariadenia

v Play store pre Android zariadenia

Dokonca aj bez smartfónu alebo tabletu vám vieme odporučiť správne kotvenie. S fischer poradcom na našej domovskej stránke môžete vyhľadávať tie správne hmoždinky fischer na vašom PC!

Kúpiť on-line

Jednoduchá a jasná možnosť objednania

Dostali ste požadované informácie o produktoch fischer na našej domovskej stránke a teraz by ste si objednali produkt?

Od teraz žiadny problém.

Pomocou fischer on-line prepojenia máte možnosť priamo objednať požadovaný produkt. K dispozícii je výber vysokokvalitných predajcov. fischer kladie osobitný dôraz na výber predajcu, ktorý zaručuje rýchle a jednoduché riešenie.

Stačí kliknúť na červené nákupné tlačidlo a vybrať správneho predajcu pre vás. 

Výmena údajov

Aby sme mohli poskytovať našim partnerom a zákazníkom všetky dostupné informácie, máme databázu, ktorá ponúka možnosť samostatne a kedykoľvek si stiahnuť požadované údaje o produktoch.
sc93-delivery-1