SaMontec systém

Inštalačné systémy

S týmto sortimentom ponúka spoločnosť fischer systém pre bezpečné vedenie a upevnenie systémov káblových žľabov a systémov potrubí budov. 
Univerzálne nosníky, konzoly, spojovacie a konštrukčné prvky, svorky a montážne príslušenstvo je možné kombinovať veľmi variabilne rôznorodo. Optimálne riešenie systému, modulárne, ekonomicky výhodné a veľmi ľahko inštalovateľné. Napríklad s novým systémom push-through. 

Produkty a dokumenty spoločnosti fischer pre systém Samontec nájdete v katalógu produktov on-line. 

Choď na katalóg produktov on-line

fischer ľahký nosníkový systém. Jednoduchý a variabilný. 

Systém FLS umožňuje hospodárnu a bezpečnú inštaláciu horizontálnych a vertikálnych inštalácií. Vďaka modulárnej konštrukcii a predmontovanému konštrukčnému a spojovaciemu prvku je ho možné jednoducho a rýchlo namontovať. 

Systém FLS je tvorený z troch hlavných prvkov: Montážne nosníky FLS a nosníkové konzoly ALK, predmontované konštrukčné prvky Nosníkovej pätky SF Clix 31 a montážny uholník MW Clix 90º, ako aj optimalizované spojovacie prvky FHS Clix, FSM Clix M, FSM Clix P a príslušné konzoly a nosníkové spojky.

Ďalšie podrobnosti o systéme ľahkého nosníkového systému FLS

Závesný systém - raster 

Flexible system establishes creative scope

fischer vyvinul vysoko flexibilný inštalačný raster poskladaný z jednotlivých komponentov závesného systému SaMontec. Toto vytvára inštalačnú mriežku upevnenú pod stropom výrobných hál vďaka použitiu montážnych líšt a špeciálnych ukotvovacích prvkov. Systém je prispôsobiteľný požiadavkám a typu výroby zákazníka. 

Tento systém nie je určený len pre nové budovy, ale aj pre dodatočnú montáž. V tomto smere fischer vytvára projektantom a architektom priestor pre kreativitu. Napr. môže inštalovať osvetlenie alebo zvukovú izoláciu na raster. 

Vďaka dimenzačnému programu SaMontec, je možné naplánovať jednotlivé trasy rozvodov trubiek a rúr a umiestnenie jednotlivých kotviacich prvkov. 

V prípade záujmu, prosím kontaktujte nášho technické poradcu pre SaMontec

fischer SaMontec

Peter LUKÁČ
Project manager - SaMontec, FIRE STOP
sc93-delivery-1