Riešenia pre predajcov

Sme tu pre vás

  • S 12 obchodnými zástupcami a členmi zákazníckeho servisu. Sme tu pre vás a vaše problémy. Staráme sa osobne, aby ste získali potrebnú pomoc kompetentne a spoľahlivo. 
  • Telefonicky alebo na mieste: Pomôžeme vám vybrať vhodné produkty a ukázať vám najlepšie a najúspornejšie riešenie. 
  • Logistika: Zaoberáme všetkými vašimi otázkami týkajúcimi sa dostupnosti a dodania vrátane dodania na stavbu. 

Choď na vyhľadať predajcu 

Naša fischer Akadémia

fischer základný sortiment

Spoločný základ pre trvalo udržateľný úspech!

Kompaktný, jasný a výnosný pre váš úspech a spokojnosť zákazníkov! Štandardné spotrebné materiály, ako sú spojovacie prvky, sú žiadaným artiklom. Preto je dostupnosť tovaru najvyššou prioritou, aby ste uspokojili svojich zákazníkov.

Vďaka základnému sortimentu fischer sa môžete spoľahnúť aj na dlhodobý predajný úspech!

  • Zabezpečené a pravidelne sa opakujúce príjmy
  • Pokrytie všetkých štandardných aplikácií pre každú skupinu požitia

fischer fixing centrá

  • Úspech spoločnosti fischer je založený na silnom partnerstve v obchode. fischer Fixing centrá, sa kvalifikovali ako prémiový partneri pre vzájomný obchod.
  • fischer Fixing centrá sú autorizovaní predajcovia značky fischer. Kvalifikovaný personál a široký sortiment produktov fischer je v predajniach fischer Fixing centier plne k dispozícii. 
  • Aktuálny zoznam nájdete sekcií - Vyhľadávanie predajcov

Databáza obrázkov

Výmena údajov

Aby sme mohli poskytovať našim partnerom a zákazníkom všetky dostupné informácie, máme databázu, ktorá ponúka možnosť samostatne a kedykoľvek si stiahnuť požadované údaje o produktoch.

Vaše kontakty

Gabriel Štetka

Obchodno-technický poradca pre okresy: Bardejov, Humenné, Košice, Košice okolie, Medzilaborce, Michalovce, Snina, Sobrance, Stropkov, Svidník, Trebišov a Vranov nad Topľou.

Bc. Ján Babjak

Obchodno-technický poradca pre okresy: Gelnica, Kežmarok, Levoča, Poprad, Prešov, Revúca, Rožňava, Sabinov, Spišská Nová Ves a Stará Ľubovňa.

Marek Bukvaj

Obchodno-technický poradca pre okresy: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Šahy - mesto a okolie, Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica a Žiar nad Hronom.

Rudolf Tvrdý

Obchodno-technický poradca pre okresy: Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov, Žilina, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Prievidza a Trenčín.

Miroslav Matejčuk

Obchodno-technický poradca pre okresy: Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Levice, Nové Zámky a Šaľa.

Boris Noskovič

Obchodno-technický poradca pre okresy: Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec a Senica.

Peter Štépnička

Obchodno-technický poradca pre okresy: Hlohovec, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Topoľčany, Trnava, Zlaté Moravce, Myjava, Skalica a Senica – mesto.

Peter Jambrich

Obchodno-technický poradca pre okresy: Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske teplice a Tvrdošín.
sc93-delivery-2