Riešenia pre domácich majstrov

fischer má správne riešenie pre každú aplikáciu: v niektorých prípadoch špeciálne kotvenie - alebo univerzálne hmoždinky pre každú stenu.

 

Ktorú hmoždinku mám použiť v dutinových a pevných tehlách alebo doskových materiáloch? Ktorá hmoždinka je vhodná pre moju aplikáciu? Pýtali ste sa niekedy sami seba na tieto otázky a nenašli ste správnu odpoveď na vaše otázky? Čo treba použiť aby vaša nová nástenná skrinka držala na stene tak ako má?

Značka fischer má pre vás viac možnosti, tu nájdete správnu hmoždinku.

Vyhľadávač hmoždiniek pre domácich majstrov 

Tu nájdete ten správny produkt!

... A tiež množstvo užitočných tipov a trikov: Okrem iného získate informácie o stavebných materiáloch všeobecne alebo sa môžete dozvedieť, ako správne vŕtať do ktorého stavebného materiálu, tj. Vŕtacie, príklepové alebo príklepové.

Choď na fischer poradcu

Aplikácia na vyhľadávanie kotvenia

Vyhľadávač hmoždiniek je k dispozícii aj ako bezplatná aplikácia pre smartphone alebo tablet:

v aplikácii App Store pre zariadenia so systémom iOS
a v obchode Play pre zariadenia Android

Každý domáci majster dokáže niekoľkými kliknutiami tiež zistiť všetko o upevňovacích prvkoch, stavebnom materiáli a montáži. Aplikácia na vyhľadávanie hmoždiniek tiež ihneď zobrazí najbližšieho predajcu.On-line katalóg produktov

Vďaka špeciálnym možnostiam filtrovania v našom on-line katalógu produktov môžete jednoducho nájsť ten správny produkt pre svoj problém s kotvením.
Choď na on-line produktový katalóg

Vyhľadávanie predajcov

Produkty fischer sú zastúpené na viac ako 500 špecializovaných obchodoch a obchodoch so stavebnými materiálmi na Slovensku. 
Chod' na vyhl'adávanie predajcov

Rýchlejšie prispôsobenie členeniu kotviacej techniky, vďaka systému farebného kompasu fischer!

Pomocou tohto kompasu sa môžete ihneď rozhodnúť, či potrebujete len hmoždinky fischer, alebo potrebujete aj napríklad príslušné skrutky, okrúhly alebo "lkový" hák, ako aj vhodný doplnkový materiál. 
Okrem toho osvedčený a vyskúšaný farebný systém kódovania, s ktorým okamžite určíte správnosť stavebného materiálu, vám uľahčí aj výber správnej hmoždinky pre váš stavebný materiál. 

Ďalej na balení produktov nájdete piktogramy s informáciami o maximálnych únosnostiach v kilogramoch, ako aj o ďalšie tipy pre montáž. 

Mimochodom: Všetky informácie nájdete v našom fischer poradcovi aj na webovej stránke fischer.

Správna polica bola nájdená. Teraz ju už len zavesiť stenu - aby bola bezpečne a stabilne pripevnená. Toto si vyžaduje vhodné hmoždinky a skrutky. 

Teraz rýchlo do obchodu so stavebnými produktmi - často však príde otázka, ktoré sú tie správne? 

Správna voľba hmoždinky a skrutky závisí v podstate od hmotnosti, objektu, ktorý sa má pripevniť, a od stavebného materiálu, v ktorom sa má predmet upevniť. 

fischer má správne riešenie pre každú potrebu kotvenia / pripevnenia - aby ho našli, sme pre vás vytvorili jednoduché a jasné farebné rozdelenie "farebný kompas", do tematických segmentov a potrieb kotvenia.

fischer obchodná kancelária

Ivan LICHÝ

Technický poradca kotvenia

fischer SK s.r.o. 
Nová Rožňavská 134 A 
831 04 Bratislava 
Slovensko
sc93-delivery-2