DuoXpand

Rámová hmoždinka, ktorá sa šikovne zahryzne.

Princíp fungovania/montáž

• Šikovná kombinácia materiálu a dizajnu sa perfektne zahryzne do všetkých typov stavebných materiálov pre univerzálne použitie.
  • Špeciálna geometria lamiel jemne expanduje v stavebnom materiáli a zabraňuje praskaniu v
    pórovitých a krehkých stavebných materiáloch. Kotvenie blízko okrajov je teda bezproblémové.
  • Šedé telo hmoždinky, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitného nylónu zaručuje nosnosť, zatiaľ čo flexibilné zuby z červeného materiálu poskytujú
    optimálne rozloženie expanzie.
  • Európske technické posúdenie (ETA) pre viacnásobné zavesenie nenosných konštrukcií zaručuje bezpečné
    upevnenie vo všetkých triedach stavebných materiálov.
  • Predmontovaná bezpečnostná skrutka je dokonale prispôsobená hmoždinke a zaisťuje úsporu času
    pri montáži.

Ku online katalógu produktov

Výhody:

1. Rámová hmoždinka sa perfektne zahryzne do všetkých stavebných materiálov a umožňuje univerzálne použitie.
  2. Špeciálna geometria lamiel jemne expanduje v príslušnom stavebnom materiáli. Zabráni sa tým prasklinám v pórovitých a krehkých stavebných materiáloch a umožni sa kotvenie blízko okrajov.
  3. Šedé telo hmoždinky, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitného nylónu zaručuje nosnosť, zatiaľ čo flexibilné zuby z červeného materiálu poskytujú optimálne rozloženie expanzie.
  4. Skrutka so zápustnou hlavou a kónicky tvar goliera hmoždinky sú vhodné najmä pre drevené konštrukcie
  1. Rebrá na bokoch zabraňujú pretáčaniu vo vyvŕtanom otvore pre funkčne a bezpečnú použitie.
  2. Expanzný element s dvomi kotevnými hĺbkami umožňuje flexibilné použitie vo všetkých triedach stavebných materiáloch v zmysle ETA certifikátu.
  3. Dve dodatočné kotevné hĺbky 140 a 160 mm umožňujú bezpečné kotvenie v dierovaných materiáloch s veľkými dutinami.
  4. Široký golier hmoždinky zabraňuje kontaktnej korózii a utesňuje vyvŕtaný otvor pre trvalo bezpečné kotvenie.
  5. Verzia hlavy FUS so skrutkou so šesťhrannou hlavou a lisovanou plastovou podložkou je ideálna pre kovové konštrukcie.

fischer DuoLine

DuoXpand je piatym členom inovatívnej rodiny produktov DuoLine. Šikovná kombinácia materiálov a dizajnu umožňuje nové funkčné princípy a možnosti využitia v porovnaní s konvenčnými riešeniami. Funkčne optimalizovaný dizajn robí z členov DuoLine najvýkonnejšie produkty vo svojej kategórii. Aj vy môžete objaviť mnohé výhody DuoLine

Zistite viac

Drevené aplikácie