fischer Firestop

Vážení partneri,

prevencia pred požiarmi je dôležitou súčasťou, ktorú zohľadňujú všetci, ktorí sú zodpovední za návrhy, špecifikácie, konštrukciu nových a rekonštruovaných budov. Spoločnosť fischer dodáva rad výrobkov zabezpečujúcich pasívnu ochranu pred požiarmi, ktoré pomôžu zabrániť šíreniu požiaru, dymu a toxických plynov a podstatne zvyšujú bezpečnosť osôb a ochranu majetku.

fischer FireStop je výsledkom mnohoročných skúseností v oblasti stavebníctva a vzájomnej interakcie zákazníkov a partnerov. Sortiment celkovo predstavuje širokú škálu artiklov, ktoré sú testované podľa európskych ale aj medzinárodných štandardov, veľa z nich bolo certifikovaných podľa ETA (European Technical Approval) a tiež UL (Underwriters Laboratory). Kompletný rad ponúka systémy pre utesnenie lineárnych škár, otvorov a prestupov rozvodov, ktoré Vám poskytnú riešenie na mieru a tým aj ušetria čas.

Aby sme Vám mohli predviesť sortiment výrobkov zameraných na protipožiarnu ochranu, vytvorili sme pre Vás túto medzinárodnú, tematicky zameranú príručku, ktorá poskytne zadávateľom, konštruktérom a koncovým užívateľom, rýchly a jednoduchý prehľad o protipožiarnych systémoch a ich špecifikácií pre vzduchovú a akustickú izoláciu, či už pre základné alebo komplexnejšie použitie. Táto príručka obsahuje nové produkty a riešenia, nákresy inštalácie, kalkulačné tabuľky a jednoduchý prehľad pre schvaľovanie a testovanie. Ponúka nové produkty a aktuálne riešenia v tejto dôležitej oblasti stavebného priemyslu. Môžete využiť dlhoročné skúsenosti v oblasti pasívnej ochrany pred požiarom, s využitím znalostí niektorého zo špecialistov spoločnosti fischer zameraných na protipožiarnu ochranu, ktorí sú Vám k dispozícií od školenia, cez praktické ukážky a konzultácie až po kompletné plánovanie.

Tento rozšírený rad výrobkov je skvelou príležitosťou pre spoločnosť fischer, nakoľko nám umožňuje ponúknuť zákazníkom kompletný balík riešenia v stavebníctve.

Stiahnite si príručku FireStop.